ADMITERE LICEU (Absolvenți Scoala Nr.24)

Lista candidaţilor repartizaţi ce provin de la SCOALA GIMNAZIALA NR. 24, BUCURESTI

2018

admitere 2018)

Lista candidaţilor repartizaţi ce provin de la SCOALA GIMNAZIALA NR. 24, BUCURESTI

2014

NR Numele candidatului Liceul in care
a fost repartizat
Media admitere Media
EN
Media
absolvire
Nota la
limba română
Nota la
matematică
1 POPA G L. ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” 9.93 9.92 9.97 9.85 10.00
2 DUȚÄ‚ V. DIANA ELENA COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” 9.77 9.70 9.99 9.70 9.70
3 ȚÂNCU D. ANDREI COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” 9.62 9.55 9.85 9.20 9.90
4 OLTEAN F C. ALEXANDRU GHEORGHE COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” 9.61 9.57 9.75 9.35 9.80
5 ȘTEFAN I E. IULIA COLEGIUL NATIONAL „GHEORGHE SINCAI” 9.59 9.50 9.86 9.65 9.35
6 MUSCÄ‚ C. ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” 9.36 9.20 9.87 8.85 9.55
7 IONIȚĂ C. IRINA VALERIA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” 9.32 9.32 9.32 9.30 9.35
8 POPA S C. MIHNEA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” 8.99 8.77 9.68 7.95 9.60
9 STAN N M. ALEXANDRA DIANA COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” 8.95 8.85 9.25 8.40 9.30
10 NICOLESCU A. MATEI LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” 8.91 8.77 9.36 8.05 9.50
11 TUTUNARU R. PAUL CHRISTIAN COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” 8.91 8.65 9.71 8.30 9.00
12 BĂLTÄREȚU V. LUCIAN PETRICÄ‚ COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” 8.89 8.67 9.57 8.55 8.80
13 TUTUNARU R. ANNA EVA VIVIENNE COLEGIUL NATIONAL „ELENA CUZA” 8.76 8.55 9.42 8.40 8.70
14 KAYTAR E. MIRUNA IOANA SCOALA CENTRALA 8.68 8.37 9.61 7.70 9.05
15 GRASU F G. MATEI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” 8.54 8.32 9.20 8.15 8.50
16 BATIȘ F. ANDREEA PETRUȚA COLEGIUL ECONOMIC „A.D. XENOPOL” 8.30 8.10 8.91 7.60 8.60
17 CARSTINOIU M C. GEORGIANA ANA MARIA SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA „NICOLAE KRETZULESCU” 8.18 7.80 9.35 8.00 7.60
18 TRUICÄ‚ M I. IOSIF ANDREI LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” 8.16 8.02 8.60 8.50 7.55
19 POPESCU V. NICOLAE IOAN COLEGIUL NATIONAL „EMIL RACOVITA” 7.87 7.62 8.64 7.15 8.10
20 ȚUCLEA F. MIHAI COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” 7.62 7.50 7.98 7.00 8.00
21 CAUCOȘ V. ARON NICOLAE LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” 7.45 7.05 8.68 6.30 7.80
22 ANASTASIU G C. VLAD COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE „IOAN N. SOCOLESCU” 7.21 6.55 9.20 6.10 7.00
23 AVRAM Ș. DAN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC „LUCIAN BLAGA” 6.81 6.25 8.50 4.60 7.90
24 ARGHIR T. GABRIELA CRISTINA LICEUL TEORETIC „TRAIAN” 6.54 5.87 8.58 5.80 5.95
25 PUPÄ‚ZÄ‚ N. MIHAELA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC „DECEBAL” 6.49 5.67 8.98 7.60 3.75
26 NEDELCU C. ANTONIA TEODORA LICEUL TEORETIC „DECEBAL” 6.49 5.62 9.12 6.20 5.05
27 STOICA N. DANA COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” 6.44 5.80 8.36 6.35 5.25
28 MARINESCU C. CRISTINA ANA MARIA LICEUL TEORETIC „TRAIAN” 6.35 5.85 7.88 6.40 5.30
29 ANDONE D. IOANA ANAMARIA LICEUL TEORETIC „TRAIAN” 6.16 5.35 8.62 5.50 5.20
30 IONEL M. CRISTINA FLORENTINA LICEUL TEORETIC „TRAIAN” 6.01 5.40 7.85 6.70 4.10
31 ENE A. IONUT CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC „DINICU GOLESCU” 5.52 4.87 7.49 5.00 4.75
32 COSTACHE I. ADY MARIAN COLEGIUL TEHNIC „MIHAI BRAVU” 5.41 4.75 7.39 4.50 5.00
33 CHELARU O G. ANDREEA GEORGIANA LICEUL TEHNOLOGIC „ELECTRONICA INDUSTRIALA” 5.34 4.10 9.06 4.00 4.20
34 DUMITRAȘCU D. ANDREI TRAIAN LICEUL TEHNOLOGIC „DRAGOMIR HURMUZESCU” 5.31 4.47 7.85 4.20 4.75
               

Lista candidaţilor repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2013

Numele candidatului Liceul in care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba română
Nota /
Media la
matematică
1 ODOBESCU S. DRAGOS-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica 9.94 9.92 9.96 9.85 10.00
2 PAUNET G. MIHAITA-DANUT-ANTON COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” Matematica-Informatica 9.89 9.92 9.86 9.85 10.00
3 IONITA M. MIHAELA COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” Stiinte ale Naturii 9.89 9.85 9.94 9.70 10.00
4 ANTONE G. ALEXANDRU-IOAN COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica 9.88 9.82 9.94 9.80 9.85
5 STOIAN S. ALEXANDRA-SOFIA COLEGIUL NATIONAL „GHEORGHE LAZAR” Stiinte ale Naturii 9.86 9.90 9.83 9.80 10.00
6 CIMPEANU L. KAROLINA-LIVIA COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Matematica-Informatica 9.73 9.75 9.71 9.70 9.80
7 PAVEL V. GEORGIANA-LUMINITA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA „TUDOR VIANU” Matematica-Informatica 9.64 9.90 9.38 9.80 10.00
8 ANDREI M. VLAD-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Matematica-Informatica 9.57 9.42 9.73 9.40 9.45
9 BARCA A. IUSTIN COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Matematica-Informatica 9.55 9.55 9.56 9.45 9.65
10 STAN F. TIBERIU-FLORIN COLEGIUL ECONOMIC „V. MADGEARU” Economic 9.54 9.25 9.83 9.00 9.50
11 NEAGOIE I. MARIA-ELENA-THEODORA COLEGIUL NATIONAL „ION CREANGA” Filologie 9.50 9.05 9.96 8.75 9.35
12 MUNTEANU B. ANA-ILINCA COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Filologie 9.43 9.00 9.86 9.00 9.00
13 VOINEA M. ANDREEA-LIVIA LICEUL TEORETIC „TUDOR VLADIMIRESCU” Stiinte ale Naturii 9.42 9.20 9.65 8.95 9.45
14 IANCU V. BOGDAN-CHRISTIAN COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Filologie 9.16 9.30 9.02 9.70 8.90
15 MORARU I. RADU SCOALA CENTRALA Filologie 8.97 8.45 9.49 8.95 7.95
16 DUMITRESCU D. NATALIA-MIHAELA SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA „NICOLAE KRETZULESCU” Economic 8.83 8.50 9.16 8.10 8.90
17 STANCU A. LUCIAN-ADELIN LICEUL TEORETIC „GEORGE CALINESCU” Filologie 8.73 8.45 9.01 7.55 9.35
18 BUZOIANU N. IULIAN-GABRIEL LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica 8.72 8.35 9.09 9.15 7.55
19 COMAN A. ALEXANDRU-IONUT COLEGIUL NATIONAL „VICTOR BABES” Filologie 8.38 7.87 8.89 8.10 7.65
20 PROFIR E. SERGIU-DANIEL COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Turism si alimentatie 8.30 8.80 7.80 9.00 8.60
21 VASILE D. CRISTIAN BUCURESTI LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” Filologie 8.25 7.72 8.78 7.50 7.95
22 ION P. GEORGIANA-ANDRONICA BUCURESTI COLEGIUL NATIONAL „VICTOR BABES” Stiinte ale Naturii 8.20 7.77 8.64 8.60 6.95
23 ASSAF A. KARIM-ANDREI BUCURESTI LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” Filologie 8.18 8.32 8.04 8.25 8.40
24 PETRE V. LAURA-ANDREEA BUCURESTI LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” Matematica-Informatica 7.93 7.95 7.92 9.00 6.90
25 TRANDAFIR V. ALIN-LAURENTIU BUCURESTI COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Economic 7.70 7.00 8.41 6.05 7.95
26 ARGHIR T. MARIA-TEODORA BUCURESTI COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Economic 7.57 7.65 7.50 7.25 8.05
27 DIACONU P. ALEXANDRU-RAZVAN BUCURESTI COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Economic 7.29 6.30 8.29 5.10 7.50
28 LASCU M. IULIAN-GEORGE BUCURESTI COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Filologie 7.18 6.52 7.85 7.25 5.80
29 BABA A. ALEXANDRU-MIHAI BUCURESTI COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Tehnici poligrafice 6.49 5.17 7.81 5.35 5.00
30 SOARE C. DENIS-GABRIEL BUCURESTI LICEUL TEORETIC „NICHITA STANESCU” Matematica-Informatica 6.43 5.62 7.25 6.15 5.10
31 CHIRCU V. SILVIU BUCURESTI COLEGIUL NATIONAL „AUREL VLAICU” Matematica-Informatica 6.26 5.25 7.28 5.60 4.90
32 CALIN V. MADALIN-VASILE BUCURESTI COLEGIUL TEHNIC „ANGHEL SALIGNY” Mecanica 5.67 4.15 7.20 5.30 3.00
33 MARINITA I. CRISTIAN-STEFAN BUCURESTI LICEUL TEHNOLOGIC „SFANTUL PANTELIMON” Stiinte ale Naturii 5.60 3.52 7.68 3.85 3.20
34 CONSTANTIN N. ADRIAN BUCURESTI COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Stiinte ale Naturii 5.21 3.30 7.13 3.60 3.00
35 COSTEA G. MIHAELA-DANIELA BUCURESTI COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Constructii, instalatii si lucrari publice 5.13 3.55 6.71 4.00 3.10

Lista candidaţilor repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2012

Ind

Numele candidatului

Liceul in care
a fost repartizat

Media

admitere

Media
evaluare

naţionala

Media
absolvire

1 VOICU P. IOANA-DIANA COLEGIUL NATIONAL”SFANTUL SAVA” 9.91 9.82 10.00
2 BURCIU B. ANA-MADALINA COLEGIUL NATIONAL”MIHAI VITEAZUL” 9.90 9.87 9.94
3 CENCU M. MARIA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL”MIHAI VITEAZUL” 9.79 9.70 9.89
4 DRUGA M. MARIA-TEODORA COLEGIUL NATIONAL”SFANTUL SAVA” 9.65 9.37 9.94
5 RADUCU V. ANDREEA-ANTONIA COLEGIUL NATIONAL”IULIA HASDEU” 9.53 9.20 9.86
6 STEFAN D. BIANCA-ALEXANDRA COLEGIUL NAT. BILINGV”G. COSBUC” 9.53 9.12 9.94
7 BERECZKI A. RADU-MIHAI COLEGIUL NATIONAL”CANTEMIR VODA” 9.44 9.27 9.61
8 ION D. IULIA-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL”IULIA HASDEU” 9.42 9.32 9.53
9 ABBOUD B. GEORGE COLEGIUL NATIONAL”CANTEMIR VODA” 9.36 9.05 9.68
10 BATRINU D. LORENA-MIRELA LICEUL TEORETIC”C.A. ROSETTI” 9.34 8.95 9.73
11 CERCEL I. ALEXANDRA-FLAVIA COLEGIUL NATIONAL”CANTEMIR VODA” 9.15 8.82 9.48
12 BALABAN V. MIHAELA-CRISTINA COLEGIUL NATIONAL”MATEI BASARAB” 9.14 8.52 9.77
13 DUSCA B. VLAD-TEODOR COLEGIUL NATIONAL”CANTEMIR VODA” 9.06 8.72 9.40
14 TUDOR T. ANDRA-CRISTINA COLEGIUL NATIONAL”MATEI BASARAB” 8.96 8.35 9.57
15 NEAGU N. FLORIN-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC”NICOLAE IORGA” 8.83 8.52 9.15
16 PLESA C. ANDREI-LIVIU COLEGIUL ECONOMIC”VIRGIL MADGEARU” 8.68 8.10 9.26
17 CIORAP M. MARIA-CIPRIANA LICEUL TEORETIC”GEORGE CALINESCU” 8.53 7.72 9.35
18 SANDULEAC G. ROBERT-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL”MIHAI EMINESCU” 8.50 8.05 8.95
19 BACIU A. PATRICIA-OCTAVIA LICEUL TEORETIC”C.A. ROSETTI” 8.34 7.15 9.53
20 BERTESTEANU I. MARIA LICEUL TEORETIC”JEAN MONNET” 8.33 7.42 9.24
21 ARMEANCA M. MIHAI-LAURENTIU LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” 8.19 7.65 8.73
22 HAMPU A. IONUT-MADALIN COLEGIUL NATIONAL”AUREL VLAICU” 8.15 6.82 9.48
23 STEFAN I. ELENA-SORINA COLEGIUL ECONOMIC”A.D. XENOPOL” 8.06 6.90 9.22
24 CRUCERU M. BIANCA-MARIA LICEUL TEORETIC”ALEXANDRU VLAHUTA” 8.01 7.45 8.58
25 ROSU M. ALEXANDRU-MIHAI LICEUL TEORETIC”ALEXANDRU VLAHUTA” 7.89 7.10 8.69
26 SASAIAC I. FLORIN-ADRIAN COLEGIUL ECONOMIC”A.D. XENOPOL” 7.80 6.52 9.09
27 CHIRIAC V. ANDREI COLEGIUL NATIONAL”I.L. CARAGIALE” 7.79 7.17 8.41
28 DUDAU C. STEFAN-ADRIAN LICEUL TEORETIC”TUDOR VLADIMIRESCU” 7.79 6.25 9.34
29 IOSEP L. CARMEN-JUSTINA COLEGIUL ECONOMIC”HERMES” 7.78 6.37 9.19
30 DINULESCU M. BOGDAN-CLAUDIU COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” 7.73 6.52 8.95
31 TURMACU A. GIANINA-VALENTINA COLEGIUL TEHNIC”TRAIAN” 7.72 6.42 9.02
32 TILITA C. BIANCA-STEFANIA LICEUL TEORETIC”C. BRANCOVEANU” 7.72 6.40 9.04
33 FRONOIU I. DRAGOS-MARIAN LICEUL TEORETIC”GEORGE CALINESCU” 7.58 6.65 8.51
34 MARIN I. IOANA COLEGIUL NATIONAL”AUREL VLAICU” 7.57 6.02 9.13
35 MARINESCU O. VLAD-STEFAN COLEGIUL TEHNIC”TRAIAN” 7.54 7.32 7.76
36 CIURARU M. RUXANDRA-ELENA COLEGIUL TEHNIC”MEDIA” 7.37 6.25 8.50
37 MITEA A. ALEXANDRA-CRISTINA-IOANA LICEUL TEORETIC”B. FRANKLIN” 6.97 5.17 8.77
38 COSTICA H. MARIA-IULIA COLEGIUL TEHNIC”MEDIA” 6.53 4.85 8.22
39 MIRCEA A. ANTON COLEGIUL TEHNIC”TRAIAN” 6.52 5.15 7.89
40 TARLUNGEAN I. ANDREEA COLEGIUL TEHNIC”TRAIAN” 6.33 4.55 8.12
41 TANASE M. ROBERT-ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC”TRAIAN” 6.28 4.97 7.60  
42 GHITA C. SORINA-NICOLETA COL. TEHNIC”MIRCEA CEL BATRAN” 5.89 4.60 7.18  
43 MARIN A. ALEXANDRU LICEUL TEHNOLOGIC”UNIREA” 5.76 3.65 7.87  
44 TUDOSE G. VASILE-STELIAN COLEGIUL TEHNIC”TRAIAN” 5.74 3.40 8.08  
45 DOLEANU C. CIPRIAN-ANDRE LICEUL TEORETIC”C. BRANCOVEANU” 5.73 4.45 7.01  

Lista candidaţilor repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2011

 

Numele candidatului

Liceul in care a fost repartizat

Media
admitere

Media
Evaluare
Națională

Media
absolvire

1 COSMELEGEA D. ALESSANDRA-GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL”IULIA HASDEU” 9.89 9.85 9.93
2 NITA G. IOANA-RALUCA COLEGIUL NATIONAL”SFANTUL SAVA” 9.88 9.85 9.92
3 ODOBESCU S. BOGDAN-IONUT COLEGIUL NATIONAL”MIHAI VITEAZUL” 9.81 9.75 9.88
4 MEMU H. MARINA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL”SFANTUL SAVA” 9.73 9.60 9.87
5 MINCU I. MARIA COLEGIUL NATIONAL BILINGV „GEORGE COSBUC” 9.73 9.55 9.92
6 CHISALITA A. MARIA-FRANCESCA COLEGIUL NATIONAL BILINGV „GEORGE COSBUC” 9.71 9.47 9.96
7 GHEORGHIU F. IOANA COLEGIUL NATIONAL”MIHAI VITEAZUL” 9.67 9.37 9.98
8 IVAN M. ANA-CORALIA COLEGIUL NATIONAL”MIHAI VITEAZUL” 9.60 9.47 9.74
9 PETRAS M. BOGDAN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA „TUDOR VIANU” 9.49 9.35 9.63
10 ZAMFIR C. TUDOR-IOAN COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” 9.46 9.35 9.57
11 NANCU V. BOGDAN-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” 9.27 9.65 8.90
12 SZEKELY A. ANDREEA COLEGIUL NATIONAL”IULIA HASDEU” 9.27 8.77 9.78
13 TAHU C. IOANA COLEGIUL ECONOMIC”VIRGIL MADGEARU” 9.09 9.00 9.18
14 ADAM A. ANDREI-VALENTIN LICEUL TEORETIC”JEAN MONNET” 9.00 8.70 9.31
15 ZADEC I. DAIANA-IOANA COLEGIUL ECONOMIC”VIRGIL MADGEARU” 8.87 8.92 8.83
16 PAVEL V. STEFAN-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL”I.L. CARAGIALE” 8.78 8.32 9.24
17 BALA C. CORINA-GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL”I.L. CARAGIALE” 8.76 8.35 9.18
18 RUS C. GABRIELA COLEGIUL NATIONAL”I.L. CARAGIALE” 8.74 8.15 9.33
19 SANDU N. ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL”ION NECULCE” 8.63 8.65 8.61
20 EANA I. EMILIA-NICOLETA SCOALA CENTRALA 8.59 7.75 9.44
21 ANDREICA M. MADALINA-CRISTINA COLEGIUL ECONOMIC”A.D. XENOPOL” 8.53 7.75 9.32
22 TIGANILA N. CRISTIAN-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL”AUREL VLAICU” 8.50 7.62 9.38
23 ANTONESCU C. ALEXANDRA-MARIA LICEUL TEORETIC”C.A. ROSETTI” 8.40 7.67 9.13
24 DINU G. GABRIELA-MADALINA COLEGIUL ECONOMIC”A.D. XENOPOL” 8.37 7.47 9.28
25 ISTVAN T. ANTONIO-SEBASTIAN LICEUL TEORETIC”MIHAIL SADOVEANU” 8.33 7.47 9.20
26 CIRCIUMARU D. ALEXANDRA LICEUL TEORETIC”C.A. ROSETTI” 8.25 7.92 8.59
27 PODEANU I. ALEXANDRU-STEFAN COLEGIUL ECONOMIC”HERMES” 8.21 8.25 8.17
28 ALEXANDRU G. DAVID COLEGIUL ECONOMIC”HERMES” 8.03 7.02 9.05
29 DINU N. ALEXANDRA-NICOLETA LICEUL TEORETIC”BENJAMIN FRANKLIN” 8.01 7.47 8.55
30 PETRESCU F. ALINA-ELEONORA LICEUL TEORETIC”BENJAMIN FRANKLIN” 7.99 7.65 8.33
31 GHISAS M. FLORENTIN-MIHAI LICEUL TEORETIC”CONSTANTIN BRANCOVEANU” 7.91 6.92 8.90
32 IOSIF F. VLAD-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” 7.89 7.07 8.71
33 BRASLASU C. ROXANA-IOANA LICEUL TEORETIC”NICHITA STANESCU” 7.79 6.77 8.82
34 MOISA C. MIRUNA LICEUL TEORETIC BULGAR „HRISTO BOTEV” 7.59 6.55 8.64
35 ASOLTANEI E. IULIANA-GABRIELA LICEUL TEORETIC”NICHITA STANESCU” 7.57 6.92 8.22
36 PANA D. OCTAVIAN-NICOLAE LICEUL TEORETIC”LUCIAN BLAGA” 7.42 6.07 8.78
37 BANA G. MIHAELA COLEGIUL TEHNIC”MEDIA” 7.26 6.30 8.22
38 RADU P. CLAUDIA-IOANA-MARIA COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE „IOAN N. SOCOLESCU” 7.07 6.52 7.63
39 LIXANDRU N. TEODOR-ANDREI COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE „IOAN N. SOCOLESCU” 6.94 5.80 8.08
40 BARBUCIANU I. IONUT-DANUT COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” 6.86 5.62 8.10
41 CONSTANTINESCU C. RAZVAN-ANDREI COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” 6.69 5.57 7.82
42 LITA G. ANDREEA-CRISTINA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „DIMITRIE GUSTI” 6.36 5.52 7.20
43 ALEXANDRU I. LUIZA-MARIA COLEGIUL TEHNIC”MIRCEA CEL BATRAN” 6.27 5.05 7.49
44 MANEA V. VALI-CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC”MIHAI BRAVU” 6.23 5.00 7.47
45 ALEXE I. BOGDAN-MADALIN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „CONSTANTIN BRANCUSI” 6.21 4.87 7.56
46 TIMOFTE V. CRISTINA-ANDREEA COLEGIUL TEHNIC”GHEORGHE ASACHI” 6.21 4.10 8.32
47 CALIN Z. VASILE-EDUARD COLEGIUL TEHNIC”EDMOND NICOLAU” 6.05 5.15 6.96
48 LUPU A. GABRIEL COLEGIUL TEHNIC”EDMOND NICOLAU” 6.00 4.40 7.61
49 DUMITRESCU C. ADI-RARES COLEGIUL TEHNIC”MIRCEA CEL BATRAN” 5.93 4.30 7.57
50 RADULESCU V. ANDREEA-CONSUELA COLEGIUL TEHNIC”EDMOND NICOLAU” 5.79 4.47 7.12
51 ZDRASCOVICI M. ALEXANDRU GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „MECANICA FINA” 5.59 4.50 6.69
52 SERBAN V. ADRIAN-CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC”MIRCEA CEL BATRAN” 5.37 4.15 6.59
53 CHISCOP L. ANDREI COLEGIUL TEHNIC”MIHAI BRAVU” 5.29 3.10 7.49

Lista candidaţilor repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2010

Ind

Numele candidatului

Liceul in care
a fost repartizat

Specializarea la care
a fost repartizat

Media adm.

Media
eval naţ.

Media
teze nat.

Media de
abs.

1 IANCU V. DIANA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” Matematica-Informatica 9.81 9.90 9.58 9.89
2 MANEA M. IOANA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica 9.80 9.80 9.68 9.87
3 CONSTANTINESCU M. IOANA-M COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” Matematica-Informatica 9.69 9.85 9.18 9.88
4 FRATU A. CORIOLAN-VALERIU COLEGIUL NATIONAL BILINGV „GEORGE COSBUC” Matematica-Informatica 9.55 9.42 9.22 9.79
5 DINU M. MADALINA-MARINA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Economic 9.46 9.37 9.22 9.63
6 AGENT D. ELENA-MAGDALENA COLEGIUL NATIONAL „GHEORGHE SINCAI” Stiinte ale Naturii 9.28 9.22 8.71 9.60
7 CHIRIAC O. IOANA-CRISTINA COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Filologie 9.23 9.10 8.35 9.75
8 LUDOVIC R. RADU-MIREL COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Economic 9.03 9.42 8.21 9.26
9 COSTACHE I. ANA-CRISTINA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Stiinte Sociale 8.95 8.52 8.15 9.58
10 ION P. LAURA-SOFIA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Economic 8.84 8.77 8.32 9.14
11 SAGAIDAC P. ADRIAN-ANDREI LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica 8.73 9.00 8.18 8.88
12 DUMITRASCU L. ELENA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Filologie 8.62 8.57 7.40 9.26
13 ANGELESCU M. ALIN-MIHAI LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii 8.47 7.62 7.10 9.59
14 SANDU G. CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL „MIHAI EMINESCU” Matematica-Informatica 8.42 8.15 7.61 8.96
15 SANDU D. IONUT-ANDREI SCOALA SUP. COM. „N.KRETZULESCU” Economic 8.37 8.67 6.73 9.04
16 TITA M. LETITIA-TEODORA LICEUL „GEORGE CALINESCU” Matematica-Informatica 8.20 8.25 6.95 8.81
17 VISAN G. IONUT-GABRIEL COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Productie media 8.19 8.17 6.67 8.97
18 SERBAN F. OANA-MARIA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii 8.11 6.95 7.22 9.14
19 APOSTOLICA G. TIBERIU LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN BRANCOVEANU” Stiinte Sociale 8.04 7.17 6.51 9.24
20 SEBE C. MIHAELA-LUCIA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii 7.84 7.02 6.17 9.10
21 MUSA M. NASIM COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Economic 7.73 7.70 5.36 8.93
22 CALESU D. IOANA LICEUL TEORETIC BULGAR „HRISTO BOTEV” Filologie 7.61 7.25 6.08 8.56
23 ALEXANDRU G. RAOUL LICEUL TEORETIC „BENJAMIN FRANKLIN” Mate-Info 7.50 7.17 5.91 8.47
24 TIMOFTE V. CATALIN COLEGIUL NATIONAL „VICTOR BABES” Stiinte ale Naturii 7.42 6.30 6.10 8.64
25 FLOREA G. FLORIAN-DANIEL LICEUL TEOLOGIC „STEFAN DEMETRESCU” Mate -info 7.31 7.42 5.60 8.11
26 GIOABA T. VALENTIN COL. TEHNIC DE ARHITECTURA „IOAN N. SOCOLESCU” Matematica-Informatica 7.26 6.95 6.17 7.97
27 ZARNOIANU I. GEORGE-BOGDAN LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” Matematica-Informatica 7.26 6.25 5.45 8.67
28 SANDU C. LIVIA-GABRIELA COLEGIUL ECONOMIC „VIILOR” Turism si alimentatie 7.24 6.75 5.33 8.44
29 CIOBANU F. MADALINA COLEGIUL AGRICOL „VIACESLAV HARNAJ” Economic 7.17 6.32 5.55 8.42
30 PETROVICI G.MAGDALENA LICEUL „MARIN PREDA” Matematica-Informatica 7.09 6.45 5.51 8.20
31 PANAIT M. CRISTINA COLEGIUL TEHNOLOGIC „GRIGORE CERCHEZ” Turism si alimentatie 7.05 6.67 5.20 8.17
32 TUDOR G. IULIAN COL TEH. DE IND. ALIM. „DUMITRU MOTOC” Industrie alimentara 6.95 5.05 6.46 8.15
33 LOBONCZ I. NICOLETA LICEUL TEORETIC „LUCIAN BLAGA” Filologie 6.92 7.05 4.71 7.97
34 VORNICU G. RADU-ALEXANDRU COLEGIUL THE. DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Mecanica 6.77 6.57 4.55 7.99
35 STANCA I. ANDREEA-RODICA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Mecanica 6.47 6.57 4.63 7.35
36 PIRVU M. ANDREEA-SIMONA LICEUL GRECO-CATOLIC „TIMOTEI CIPARIU” Matematica-Informatica 6.37 6.20 4.86 7.22
37 NISTOROAIA V. VALENTIN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „MECANICA FINA” Mecanica 6.19 5.25 4.05 7.73
38 BISTRITEANU D.ALEXANDRU LICEUL DE METROLOGIE „TRAIAN VUIA” Electric 6.18 5.10 4.21 7.71
39 GRECOV D. BORIS-CRISTIAN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „SF.PANTELIMON” Electric 6.14 6.05 3.87 7.32
40 PINTEA N. ANA COL TEH DE MATERIAL RULANT PT TRANSP. FEROV Electronica 6.11 5.57 3.66 7.62
41 SERBAN I. ION-THOMAS COLEGIUL TEHNIC „ANGHEL SALIGNY” Constructii, 5.97 5.10 4.45 7.18
42 SOLOMANU A. NICOLAE GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „UNIREA” Mecanica 5.65 5.00 3.48 7.06
43 IOSEP L. LAURENTIA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „CONSTANTIN BRANCUSI” Fab. produselor din lemn 5.60 5.00 3.45 6.99
44 IORDANESCU F.MARIUS COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Mecanica 5.56 5.05 3.52 6.8
45 BRATU V.CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE ASACHI” Electronica automatizari 5.46 5.00 3.28 6.79

Lista de candidaţi repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2009

 

Numele candidatului

Liceul in care
a fost repartizat

Specializarea la care
a fost repartizat

Media
la admitere

Media
teze nationale

Media de
absolvire

1 GHEORGHE I. CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.87

9.75

10.00

2 ENACHE T. MARIA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.82

9.67

9.98

3 BERECZKI A. BIANCA-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.72

9.55

9.90

4 IACOBOAEI C. IULIAN-ALEXANDRU COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Economic

9.68

9.45

9.92

5 NEGREA I. MARIA-ALEXANDRA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Economic

9.66

9.40

9.93

6 PLESA C. ALEXANDRU-MIHAI COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” Matematica-Informatica

9.66

9.36

9.96

7 CRISTESCU M. IOANA-SABINA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.62

9.36

9.88

8 ILIE G. ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.58

9.20

9.96

9 ISTODE D. IRINA-ILEANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA „TUDOR VIANU” Matematica-Informatica

9.57

9.50

9.64

10 TUDOR T. STEFAN LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

9.54

9.14

9.94

11 UDROIU G. CATALINA-CORA COLEGIUL NATIONAL „GHEORGHE LAZAR” Filologie

9.51

9.34

9.69

12 MINZALA V. MIRUNA-OANA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Stiinte ale Naturii

9.47

9.21

9.73

13 SPRINCEANA V. TUDOR-EMANUEL COLEGIUL NATIONAL BILINGV „GEORGE COSBUC” Filologie

9.44

8.92

9.97

14 MITRAN M. ADRIAN LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

9.33

8.95

9.72

15 FLOREA I. MARIA-RALUCA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Economic

9.30

8.88

9.72

16 CHIRCU V. GABRIEL COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.06

8.73

9.40

17 OANCEA G. ANDREEA-CRISTINA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.06

8.53

9.60

18 IONITA C. RADU-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.03

8.66

9.41

19 CIPU T. DIANA-VERONICA LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” Stiinte ale Naturii

9.02

8.65

9.40

20 BRATOSIN G. ADINA-MARIA COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Filologie

9.01

8.54

9.49

21 GHICA-RADU D. MIHNEA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Stiinte Sociale

8.85

8.23

9.47

22 NEDELCU I. STEFAN-DANIEL COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

8.84

8.57

9.12

23 CIACALOPOL D. CLAUDIA-ANDREEA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Economic

8.79

8.35

9.24

24 SIMION F. CONSTANTIN-FLORIN LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

8.35

7.84

8.87

25 COJOCARU C. CRISTIAN LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.30

7.69

8.91

26 MUTU N. MARIUS-CATALIN COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Economic

7.95

7.54

8.36

27 FIRESCU A. TEODORA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL „VICTOR BABES” Filologie

7.86

7.09

8.64

28 ALEXA V. IRINA-IOANA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „CONSTANTIN BRANCUSI” Matematica-Informatica

7.85

7.17

8.54

29 ISTRATE E. TATIANNA-LARISSA LICEUL TEORETIC „LUCIAN BLAGA” Stiinte Sociale

7.58

7.32

7.85

30 BANICA G. STEFANIA-CRISTINA COLEGIUL NATIONAL „AUREL VLAICU” Matematica-Informatica

7.49

6.87

8.11

31 POPA C. GABRIEL-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL „AUREL VLAICU” Matematica-Informatica

7.45

6.41

8.49

32 NASTASE N. IONUT-ROBERT COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Matematica-Informatica

7.37

6.47

8.28

33 TITA M. CATALINA-MARIA LICEUL TEORETIC BULGAR „HRISTO BOTEV” Filologie

7.37

6.46

8.28

34 DUMITRESCU M. ALBERTO-MARIUS LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN BRA?NCOVEANU” Matematica-Informatica

7.34

6.54

8.14

35 POPA I. ANTONIA-IOANA LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN BRA?NCOVEANU” Matematica-Informatica

7.34

6.26

8.43

36 AL-SHWEIKI E. FEDI-ALEX LICEUL TEORETIC BULGAR „HRISTO BOTEV” Filologie

6.99

6.15

7.84

37 STAN D. CLARA-FELICIA COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Matematica-Informatica

6.91

5.74

8.08

38 KEREKES I. MIHAI-EMANUEL COL. THE. DE ARHITECTURA „IOAN N. SOCOLESCU” Constructii si lucrari publice

6.91

5.41

8.41

39 GHIUZAN P. ANDREEA-FLORENTINA LICEUL DE METROLOGIE „TRAIAN VUIA” Electronica si automatizari

6.89

6.04

7.75

40 SERBAN C. CALIN-CONSTANTIN GRUP SCOLAR AGRICOL „VIACESLAV HARNAJ” Agricultura

6.79

5.88

7.70

41 GAL I. ANTONIO-MIHAI COL. TEH DE ARHITECTURA  „IOAN N. SOCOLESCU” Constructii lucrari publice

6.56

4.97

8.15

42 IOSEP C. RALUCA-GABRIELA COLEGIUL TEHNIC „DIMITRIE LEONIDA” Mecanica

6.14

4.93

7.36

43 DUMITRU G. GHEORGHE-FLORIAN COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Mecanica

5.66

3.95

7.38

44 CROITORU C. NICU-CONSTANTIN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „MECANICA FINA” Mecanica

5.66

3.90

7.43

45 CIULICA I. LIDIA-MARIA COLEGIUL TEHNIC „PETRU MAIOR” Electric

5.10

2.91

7.29

Lista de candidaţi repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2008

Index

Numele candidatului

Liceul in care
a fost repartizat

Specializarea la care
a fost repartizat

Media
la admitere

Media
teze nationale

Media de
absolvire

1 DINU N. ALINA COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” Stiinte ale Naturii

9.80

9.65

9.95

2 IONITA M. ANDREEA COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” Stiinte ale Naturii

9.80

9.62

9.98

3 STAN P. ALEXANDRA IOANA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.60

9.27

9.94

4 CIRCIUMARU M. MARIA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.52

9.20

9.84

5 SANDU D. ELENA AMALIA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.43

9.15

9.71

6 DIACONU P. LIVIU OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.42

8.94

9.90

7 SANDRU L. LUIZA CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Stiinte Sociale

9.31

9.01

9.62

8 STANCIU D. STEFAN PAULICA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.28

8.68

9.89

9 ARAMA S. IOANA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.22

8.89

9.56

10 DRAGOMIR I. RADU COSTIN COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.22

8.81

9.64

11 RAGABEJA M. ANCA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.21

8.61

9.81

12 TUDORICA D. DAN COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.20

8.94

9.47

13 ONCIU V. TUDOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL „SPIRU HARET” Filologie

9.03

8.20

9.87

14 STANESCU D. MIHAI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

8.57

8.04

9.10

15 RONTICA V. ALEXANDRU TIBERIU COLEGIUL ECONOMIC „A.D. XENOPOL” Servicii

8.53

7.95

9.11

16 DANICIUC V. BEATRICE LICEUL TEORETIC „ALEXANDRU VLAHUTA” Filologie

8.37

8.05

8.69

17 DASCALU F. ANDREEA GEANINA SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica

8.33

7.54

9.13

18 NASTASE E. CARLA CONSTANTA COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Filologie

8.23

7.27

9.20

19 DRAGANCEA B. VLAD COLEGIUL NATIONAL ” EMIL RACOVITA” Matematica-Informatica

8.21

8.23

8.20

20 BANA G. GEORGE LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.11

7.15

9.07

21 CHIRITA N. ALEXANDRA NICOLETA LICEUL ECONOMIC „COSTIN C. KIRITESCU” Servicii

8.10

7.50

8.70

22 FLORESCU C. MIRCEA CRISTIAN LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN BRANCOVEANU” Stiinte Sociale

7.89

7.00

8.79

23 ZAHARIA D. ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Tehnic

7.84

7.46

8.22

24 FLORESCU C. DANA MARIA LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN BRA?COVEANU” Stiinte Sociale

7.55

6.38

8.72

25 CARJAN I. FLORIN GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV „MIRCEA VULCANESCU” Servicii

7.52

7.11

7.94

26 POPA G. PETRE ADRIAN COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Matematica-Informatica

7.42

6.28

8.56

27 CIOBANU I. SIMONA DOINA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Tehnic

7.32

6.00

8.65

28 COMAN F. ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Matematica-Informatica

7.26

6.50

8.02

29 MEJDINA STRATULA C. ALEXANDRA MONICA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Stiinte Sociale

7.19

6.78

7.60

30 RADOI N. GEORGE LIVIU GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „GHEORGHE ASACHI” Tehnic

6.92

6.42

7.42

31 VASILE S. ANDREEA LAURA GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII „ANGHEL SALIGNY” Tehnic

6.70

5.10

8.31

32 NICULESCU S. MIHAEL DAN GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII „ANGHEL SALIGNY” Tehnic

6.55

5.55

7.55

33 LUNGU M. ISABELA ANA MARIA GRUP SCOLAR AGRICOL „VIACESLAV HARNAJ” Resurse naturale si protectia mediului

6.40

5.20

7.60

34 CHELARU O. BOGDAN PETRU GRUP SCOLAR „ELECTRONICA INDUSTRIALA” Tehnic

6.34

5.20

7.49

35 GARTAN L. ADRIAN GIANIN GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII „DIMITRIE PACIUREA” Materiale de constructii

6.13

5.26

7.01

36 NUTU M. ALEXANDRU GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „SFANTUL PANTELIMON” Electric

5.97

5.15

6.79

37 CIULICA I. NICUSOR COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Electronica si automatizari

5.87

4.97

6.78

Lista de candidaţi repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2007

Index

Numele candidatului

Liceul in care
a fost repartizat

Specializarea la care
a fost repartizat

Media
la admitere

Media
teste nationale

Media de
absolvire

1 POPA A. ANDREEA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Filologie

9.68

9.75

9.61

2 CHITULESCU L. DIANA COLEGIUL NATIONAL „GHEORGHE LAZAR” Filologie

9.56

9.65

9.48

3 CHIREA N. MARIA CATALINA COLEGIUL NATIONAL BILINGV „GEORGE COSBUC” Matematica-Informatica

9.51

9.15

9.87

4 PAMFIL N. ELENA RALUCA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.45

9.15

9.75

5 CIPU N. LUIZA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.44

9.23

9.65

6 GHEATA R. IOANA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.33

8.96

9.71

7 LULEA I. ANDREEA CATALINA COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Stiinte ale Naturii

9.20

8.86

9.54

8 ION G. ALEXANDRA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.10

8.68

9.53

9 STERE D. MIHAELA COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Matematica-Informatica

9.04

8.96

9.13

10 OTOBACU M. DANIEL COLEGIUL NATIONAL „MIHAI EMINESCU” Matematica-Informatica

8.96

8.80

9.13

11 CIOBANU G. MIHAELA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.95

8.41

9.49

12 ION V. COSMIN GABRIEL LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” Matematica-Informatica

8.86

9.10

8.62

13 ZAFIU D. VICTOR MARIN COLEGIUL NATIONAL „MIHAI EMINESCU” Matematica-Informatica

8.86

8.96

8.76

14 ECOBESCU A. MIHAI COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Matematica-Informatica

8.78

8.70

8.86

15 BUZOIANU M. ALINA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Filologie

8.74

8.20

9.28

16 COSMA N. GEORGIANA NICOLETA LICEUL „GEORGE CALINESCU” Matematica-Informatica

8.50

8.15

8.86

17 SANDU N. ANDREEA LICEUL TEORETIC „ALEXANDRU VLAHUTA” Filologie

8.49

8.06

8.93

18 DOBRE A. LAURA ALINA FLORENTINA COLEGIUL NATIONAL „VICTOR BABES” Matematica-Informatica

8.49

7.40

9.59

19 DILVAREA N. ELENA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC „ALEXANDRU VLAHUTA” Filologie

8.48

8.01

8.95

20 VASILE A. ALEXANDRA DANIELA COLEGIUL NATIONAL ” EMIL RACOVITA” Matematica-Informatica

8.41

7.90

8.93

21 GIOABA T. ELVIS IONUT LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.41

7.40

9.43

22 CIOBANESCU V. CRISTINA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.40

7.71

9.10

23 TONESCU V. ANDREEA GABRIELA LICEUL „GEORGE CALINESCU” Matematica-Informatica

8.30

7.75

8.85

24 STOICA V. ADRIANA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL „VICTOR BABES” Stiinte Sociale

8.19

7.83

8.55

25 IUREVICI G. ANA CATALINA LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” Filologie

8.18

7.01

9.36

26 CERNEA S. MIHAI COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Matematica-Informatica

8.08

7.63

8.53

27 ALUNGULESEI C. VASILE ANDREI COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Matematica-Informatica

8.05

7.38

8.73

28 FINTINARU A. CRISTINA COLEGIUL NATIONAL „VICTOR BABES” Stiinte ale Naturii

8.03

7.76

8.31

29 CIORAP M. IOAN EDUARD COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE „IOAN N. SOCOLESCU” Matematica-Informatica

7.93

6.93

8.94

30 TITIRIGA G. ROXANA LICEUL TEORETIC „EUGEN LOVINESCU” Matematica-Informatica

7.90

7.28

8.53

31 BUCUR S. ANDREI ALEXANDRU GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Matematica-Informatica

7.80

7.03

8.57

32 CARPINIS D. MIHAELA CRISTINA COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII „GHE. AIRINEI” Servicii

7.42

6.23

8.61

33 BAICU M. LAURENTIU CRISTIAN GRUP SCOLAR „ELECTRONICA INDUSTRIALA” Matematica-Informatica

7.31

6.71

7.92

34 SEBE C. FLORIN CRISTINEL COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Tehnic

7.31

6.53

8.09

35 NITU G. ALEXANDRA FLORENTINA COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Tehnic

7.28

6.23

8.34

36 SAFTA I. CORNELIA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „UNIREA” Tehnic

7.25

6.43

8.08

37 CONSTANTIN G. DAVID MUGUREL GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII „ANGHEL SALIGNY” Tehnic

7.22

6.50

7.95

38 HONDOR T. CRISTIAN CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Tehnic

7.18

6.45

7.92

39 ALEXA V. MIHAELA LUMINITA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „CONSTANTIN BRANCUSI” Resurse naturale si protectia mediului

7.00

5.68

8.32

40 PALAMARIU T. ANDREI ERIC GEORGE GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Tehnic

6.97

5.83

8.12

41 BASTURESCU D. ANDREI COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Tehnic

6.92

6.53

7.32

42 SERBAN V. ALEXANDRA IONELA COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Tehnic

6.75

5.80

7.70

43 OANCEA N. LAURA ANA MARIA GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Tehnic

6.74

5.96

7.52

44 STAN M. ALEXANDRA ELISABETA ELENA COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Tehnic

6.63

5.65

7.61

45 PANTAZI S. MARIAN CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Tehnic

6.54

5.55

7.54

46 DINULICA G. FLORIN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „TIMPURI NOI” Tehnic

6.30

5.43

7.17

47 SAINESCU G. GABRIEL GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE Tehnic

6.20

5.85

6.55

48 GAL I. ISABELA BEATRICE COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Turism si alimentatie

9.43

49 FLORESCU C. DANA MARIA COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Turism si alimentatie

8.72

50 PUF V. BOGDAN CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC „IULIU MANIU” Turism si alimentatie

8.57

51 ZAHARIA D. ALEXANDRU GRUP SCOLAR AGRICOL „VIACESLAV HARNAJ” Agricultura

8.22

52 TACKE PETRASCU V. IOAN MIHAIL GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Mecanica

8.17

53 STANCIU O. LAURENTIU GABRIEL COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Electronica si automatizari

8.07

54 DOGARIU V. DANA ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Mecanica

7.77

55 POPESCU G. NICOLAS LEONARD COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA „DUMITRU MOTOC” Industrie alimentara

7.77

56 HARALAMBIE C. STEFANIA IRINA COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Electronica si automatizari

7.75

57 SOLOMANU A. IONUT MARIAN COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Mecanica

7.71

58 PETROVAI G. BOGDAN-ANDREI GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Mecanica

7.56

59 AMARANDI P. KRISTIJAN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „PETRE PONI” Mecanica

7.51

60 JIANU A. ADRIANA IULIA COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Tehnici poligrafice

7.45

61 CHISALAU P. IULIANA-CRISTINA COLEGIUL TEHNIC „PETRU RARES” Chimie industriala

7.41

62 GUTA G. GIORGIANA GABRIELA GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Electromecanica

7.41

63 CHIRIMEACA I. ELENA CORINA GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Mecanica

7.32

64 BORCEA T. CLAUDIU STEFAN COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Mecanica

7.30

65 NEDELCU C. SORIN GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Mecanica

7.08

66 NITU N. LAURENTIU-FLORIAN COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Electric

6.86

67 PARASCHIV V. BOGDAN-ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Electric

6.58

Lista de candidaţi repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2006

Index

Numele candidatului

Liceul in care
a fost repartizat

Specializarea la care
a fost repartizat

Media
la admitere

Media
teste nationale

Media de
absolvire

1 NEAGOE E. RADU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.86

9.76

9.97

2 RADULESCU M. IULIA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.72

9.45

9.99

3 RADULESCU F. ANA MARIA SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA „N.KRETZULESCU” Servicii

9.64

9.43

9.85

4 NICULAE M. GEORGE DANIEL COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” Matematica-Informatica

9.48

9.23

9.73

5 ONOFREI I. IRINA FLORENTINA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.35

9.05

9.66

6 ISTRATE M. ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL BILINGV „GEORGE COSBUC” Matematica-Informatica

9.32

8.91

9.74

7 BARBARIE P. ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.21

9.00

9.42

8 DRAGHICI T. SEBASTIAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL „SPIRU HARET” Matematica-Informatica

9.18

8.80

9.57

9 NICULAE A. DOINA ELENA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.10

8.85

9.35

10 SANDU D. MIHAELA LICEUL TEORETIC „ION NECULCE” Matematica-Informatica

9.02

8.60

9.44

11 ENE C. MARIAN ADRIAN LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

8.99

9.13

8.85

12 ALBU C. IRINA FLORENTINA COLEGIUL NATIONAL „SPIRU HARET” Stiinte ale Naturii

8.98

8.48

9.49

13 NISTOR C. RALUCA IOANA LICEUL TEORETIC „ION NECULCE” Filologie

8.97

8.50

9.45

14 IONITA M. GEORGIANA ADINA SCOALA CENTRALA Filologie

8.97

8.28

9.66

15 PANA P. VLAD SERGIU COLEGIUL NATIONAL „BARBU STIRBEI” CALARASI Matematica-Informatica

8.94

8.81

9.08

16 LUNGU V. ANA MARIA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Filologie

8.82

8.50

9.14

17 DRAGUNOIU I. RALUCA IULIANA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

8.82

8.40

9.24

18 CHIRCA V. IONELA ROXANA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

8.70

8.01

9.39

19 MARIOARA I. GEORGE ALEXANDRU LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Filologie

8.59

8.08

9.11

20 MIU D. FLORIN ADRIAN SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA „N.KRETZULESCU” Servicii

8.59

7.96

9.22

21 GEAVELA G. DUMITRU COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Matematica-Informatica

8.58

8.13

9.03

22 DOBRICA L. DENIS LUCIA LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” Matematica-Informatica

8.52

7.86

9.19

23 CRISTEA I. ALEXANDRU LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.43

8.16

8.70

24 DUMITRU D. ANDREI COLEGIUL ECONOMIC „A.D. XENOPOL” Servicii

8.43

7.78

9.09

25 PANAIT M. ANCUTA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.32

7.36

9.28

26 MUSAT F. EDUARD NICOLAE COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Tehnic

8.22

7.86

8.59

27 ZAMPETTI L. RUXANDRA LICEUL TEORETIC „BENJAMIN FRANKLIN” Filologie

8.20

7.63

8.78

28 PALCAU G. ALEXANDRU LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” Matematica-Informatica

8.15

7.68

8.63

29 OPREA O. OCTAVIAN COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Matematica-Informatica

7.95

7.53

8.37

30 TONESCU V. ELENA VALENTINA COLEGIUL NATIONAL „AUREL VLAICU” Matematica-Informatica

7.94

7.08

8.81

31 MANEA V. ANA MARIA LOREDANA COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE „IOAN N. SOCOLESCU” Matematica-Informatica

7.86

6.76

8.97

32 MUSAT F. FILIP CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Tehnic

7.83

7.61

8.05

33 POPESCU G. PETRE SIDIA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Filologie

7.69

6.75

8.64

34 CARANICA N. MARIA MADALINA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Stiinte Sociale

7.61

6.78

8.45

35 CRIVINEANU M. PAULA ALEXANDRA GRUP SCOLAR „NICHITA STANESCU” Matematica-Informatica

7.60

6.88

8.33

36 STANCU G. NICOLAE COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Matematica-Informatica

7.49

6.65

8.34

37 MECIU V. ANA MARIA ALEXANDRA GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Filologie

7.47

6.70

8.25

38 PIRVU M. ALEXANDRA GABRIELA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Tehnic

7.42

7.30

7.54

39 STAICU I. ALEXANDRU BOGDAN COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE „IOAN N. SOCOLESCU” Tehnic

7.38

6.91

7.86

40 CIORAP M. FLORENTIN CLAUDIU COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Tehnic

7.36

6.63

8.09

41 COSTACHE A. ROXANA IOANA COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Tehnic

7.34

6.68

8.01

42 PURICE N. ALEXANDRU IONUT GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Tehnic

7.23

6.68

7.78

43 MANTA G. COSTEL SEBASTIAN GRUP SCOLAR DE CHIMIE „COSTIN NENITESCU” Resurse naturale si protectia mediului

7.15

6.61

7.70

44 BRATOVICI V. ALEXANDRU MIRCEA COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Tehnic

7.14

6.26

8.02

45 POPA F. NICOLETA FLORINA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „CONSTANTIN BRANCUSI” Resurse naturale si protectia mediului

7.08

6.76

7.41

46 CERNEA M. TABITA GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII „ANGHEL SALIGNY” Tehnic

7.04

5.70

8.39

47 VASILESCU C. MAREK CATALIN COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Tehnic

6.88

6.78

6.98

48 CIURARU M. DANIELA GABRIELA GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ „MIHAI BRAVU” Tehnic

6.85

5.78

7.93

49 NAE I. CRISTIANA VASILICA GRUP SCOLAR AGRICOL „VIACESLAV HARNAJ” Resurse naturale si protectia mediului

6.70

5.55

7.85

50 DUCE D. ALEXANDRU ROBERT COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Electronica si automatizari

6.50

5.31

7.70

Lista de candidaţi repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2005

Index

Numele candidatului

Liceul in care
a fost repartizat

Specializarea la care
a fost repartizat

Media
la admitere

Media
teste nationale

Media de
absolvire

1 MIRONESCU R. MIRUNA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.61

9.63

9.60

2 CHIRIAC V. ROXANA ANTONELA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.57

9.48

9.67

3 VOINEA N. MIHAELA ANCA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.57

9.26

9.89

4 STERE D. STELIAN COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.49

9.30

9.69

5 DUMITRIU – BADEA V. RADU GEORGE COLEGIUL NATIONAL „MIHAI VITEAZUL” Matematica-Informatica

9.46

9.30

9.62

6 TARASILA N. ELIZA MARIA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.45

9.43

9.48

7 COSOFRET E. CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL „SFANTUL SAVA” Matematica-Informatica

9.40

9.18

9.63

8 PISTALU M. PETRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA „TUDOR VIANU” Matematica-Informatica

9.36

8.91

9.81

9 BRAILESCU C. PETRUT COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.24

9.00

9.49

10 DUMITRU V. ILIE CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.22

9.10

9.34

11 FARIN D. CLAUDIA LICEUL TEORETIC „ION NECULCE” Matematica-Informatica

9.12

8.88

9.37

12 BISINICU I. ANDREEA CATALINA COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Filologie

9.08

8.63

9.53

13 CHIVU C. DANIEL COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

8.95

8.71

9.19

14 DRAGOMIR I. IOAN VLAD LICEUL TEORETIC „ION NECULCE” Matematica-Informatica

8.95

8.33

9.57

15 DANILA D. DORIS SCOALA CENTRALA Filologie

8.92

8.66

9.18

16 CALESU D. RAMONA SCOALA CENTRALA Filologie

8.85

8.23

9.48

17 BAILESCU I. CATALIN FLORIN LICEUL TEORETIC „ION CREANGA” Matematica-Informatica

8.84

8.65

9.03

18 CHIRIAC O. ANDREEA NICOLETA COLEGIUL NATIONAL „MIHAI EMINESCU” Filologie

8.76

8.06

9.47

19 TEODORESCU A. ALEXANDRA DORINA BIANCA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

8.75

7.91

9.60

20 STAMATE V. SABINA COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Matematica-Informatica

8.73

8.50

8.96

21 VIVSENCU V. DIANA CORINA LICEUL TEORETIC „ION NECULCE” Stiinte ale Naturii

8.72

7.73

9.72

22 TESCUT N. CRISTIAN FLORIN COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Matematica-Informatica

8.64

7.86

9.42

23 NEDELCU F. ROBERT IONUT LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.62

7.71

9.54

24 PAUN C. ROXANA PAULA COLEGIUL ECONOMIC „A.D. XENOPOL” Servicii

8.60

8.18

9.03

25 IORDACHE I. ANDREEA IRINA COLEGIUL ECONOMIC „A.D. XENOPOL” Servicii

8.58

7.80

9.36

26 RADU G. IONUT ALEXANDRU LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

8.55

7.35

9.75

27 STOIAN N. MATEI LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Filologie

8.54

7.65

9.44

28 OLTEANU F. OANA ANDREIA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

8.50

8.01

9.00

29 STOENESCU M. BIANCA MARINA LICEUL TEORETIC „NICOLAE IORGA” Stiinte ale Naturii

8.49

7.81

9.17

30 DARIE E. DAN ION GRUP SCOLAR „ELECTRONICA INDUSTRIALA” Tehnic

8.48

7.91

9.06

31 BAHRIM M. RADU BOGDAN LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

8.46

7.63

9.30

32 FIRESCU A. ANA MARIA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.41

7.41

9.41

33 DUMITRESCU A. DRAGOS VALENTIN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „OCTAV ONICESCU” Stiinte ale Naturii

8.33

7.41

9.25

34 PARVU C. MARIAN LICEUL TEORETIC „VICTOR BABES” Matematica-Informatica

8.30

7.81

8.79

35 CALDARARU G. ALEXANDRU COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Servicii

8.17

7.21

9.13

36 CHIPER ZAHARIA F. DANIELA LICEUL TEORETIC „VICTOR BABES” Stiinte ale Naturii

8.12

7.45

8.80

37 GHEORGHE G. ANDREI CRISTIAN LICEUL „GEORGE CALINESCU” Matematica-Informatica

8.11

7.25

8.97

38 LUPASCU G. ELENA ISABELL COLEGIU TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE „IOAN N. SOCOLESCU” Matematica-Informatica

8.03

7.00

9.07

39 FLOREA F. ELENA NICOLETA LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN BRANCOVEANU” Stiinte ale Naturii

7.93

6.91

8.96

40 POPESCU V. DAN VIOREL COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Matematica-Informatica

7.89

7.08

8.71

41 DRAGHICI F. LAURA GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL „AUREL VLAICU” Filologie

7.65

6.65

8.65

42 PUPAZA I. DANIELA COLEGIUL TEHNIC „DIMITRIE LEONIDA” Matematica-Informatica

7.62

6.75

8.49

43 BUF N. ADRIANA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „UNIREA” Tehnic

7.52

6.98

8.07

44 ZISU G. ANDREI GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Matematica-Informatica

7.47

6.61

8.33

45 ZIDARU C. ELVIS GEORGIAN COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Matematica-Informatica

7.33

6.76

7.90

46 DINESCU BOGDAN D. CONSTANTIN LICEUL TEORETIC BULGAR „HRISTO BOTEV” Matematica-Informatica

7.31

6.11

8.52

47 STANESCU V. ILIE BOGDAN LICEUL TEORETIC „LUCIAN BLAGA” Stiinte ale Naturii

7.26

6.33

8.19

48 SAPUNARU S. MIHAI COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Matematica-Informatica

7.26

6.06

8.47

49 CIMPOERU S. CATALIN COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Stiinte ale Naturii

7.20

6.16

8.25

50 OCHIA M. IULIA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Stiinte ale Naturii

7.16

6.13

8.19

51 IVANESCU I. RADU LIVIU GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Tehnic

7.13

7.05

7.22

52 SURUGIU N. GEORGIANA COLEGIUL TEHNIC „PETRU RARES” Tehnic

6.98

5.56

8.41

53 MUSAT S. TANASE COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Tehnic

6.76

5.31

8.22

54 CIONTOLAC C. GEORGE VALENTIN COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Matematica-Informatica

6.72

6.20

7.25

55 PATRASCU I. DENISA MARIA GRUP SCOLAR DE CHIMIE „COSTIN NENITESCU” Tehnic

6.71

5.58

7.84

56 NEGOITA I. ROMICA STEFAN GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII „ANGHEL SALIGNY” Tehnic

6.62

5.86

7.38

57 MOLDOVEANU M. VERONICA GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Mecanic

6.54

5.43

7.66

58 VASILE G. ALEXANDRU GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII „ANGHEL SALIGNY” Tehnic

6.48

5.46

7.50

59 CIRCEI G. ANDREEA ALEXANDRA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnic

6.45

5.31

7.59

60 OLTEANU I. IONUT GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Tehnic

6.42

5.88

6.97

61 BRATU V. LIVIU VASILE GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Tehnic

6.39

5.83

6.96

62. LINCU I. ROBERT IONUT COLEGIUL TEHNIC „DIMITRIE LEONIDA” Tehnic

7.47

6.75

8.20

63. ZAMPETTI L. RUXANDRA GRUP SCOLAR ECONOMIC „MIRCEA VULCANESCU” Comert

8.78

64. ALEXE I. MARIUS SILVIU COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Comert

8.76

65. ENACHE S. RAMONA COLEGIUL ECONOMIC „VIILOR” Alimentatie publica si turism

8.49

66. MATEI E. PAUL CORNELIU COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Mecanic

8.49

67. VLAD N. BOGDAN LICEUL DE METROLOGIE „TRAIAN VUIA” Mecanic

8.28

68.   7 MECIU V. ANA MARIA ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Electric

8.25

69.   8 TUTUNEA G. ALEXANDRU ALBERTO GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „CONSTANTIN BRANCUSI” Prelucrarea lemnului

8.19

70. STAN I. CRISTINA ELENA COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII „GH. AIRINEI” Electronica si automatizari

8.11

71. CALINESCU M. MIHAI VALENTIN COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Mecanic

8.05

72. LUPU C. ROBERT CRISTIAN GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ „MIHAI BRAVU” Electric

8.02

73. ALIUTA M. SEVELINA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „NICOLAE TECLU” Materiale de constructii

7.80

74. MARAVELA S. ANDREEA CAMELIA COLEGIUL TEHNIC „PETRU RARES” Textile-pielarie

7.80

75. DRAGOMIR I. ALIN CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Mecanic

7.60

76. LEON V. MARIUS COSTEL COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII „GH. AIRINEI” Electronica si automatizari

7.59

77. DUMITRASCU N. IONUT COSMIN COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Mecanic

7.59

78. RADU M. ALEXANDRU GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII „ANGHEL SALIGNY” Electric

7.58

79. MIHAI G. SANDU DANIEL GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE Electromecanic

7.52

80. BARBUCIANU I. FLORIAN GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Mecanic

7.41

81. NICOLAE N. ALEXANDRA MIHAELA GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Electromecanic

7.39

Lista candidaţilor repartizaţi ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24, BUCURESTI

2004

Index

Numele candidatului

Liceul in care
a fost repartizat

Specializarea la care
a fost repartizat

Media
la admitere

Media
teste nationale

Media de
absolvire

1 MIRICA I. MIHAELA VIRGINIA COLEGIUL NATIONAL „GHEORGHE LAZAR” Matematica-Informatica

9.94

9.93

9.96

2 IVAN L. ALEXANDRA LAURA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.92

9.90

9.94

3 ALBU G. IRINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA „TUDOR VIANU” Matematica-Informatica

9.89

9.81

9.98

4 SANDU M. MARIA COLEGIUL NATIONAL „GHEORGHE LAZAR” Filologie

9.68

9.51

9.85

5 DUMITRIU O. BOGDAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Matematica-Informatica

9.60

9.53

9.68

6 LUPAN D. ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA „TUDOR VIANU” Matematica-Informatica

9.58

9.25

9.91

7 CATARAMA V. ADELA ELISABETA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.54

9.16

9.93

8 PREDESCU F. VLAD COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.52

9.76

9.28

9 DUMITRU G. ALEXANDRA STEFANIA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.50

9.38

9.63

10 GHEATA R. ELENA EUGENIA COLEGIUL NATIONAL „CANTEMIR VODA” Matematica-Informatica

9.47

9.16

9.79

11 SUFRAGIU M. MONICA VALENTINA SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA „N.KRETZULESCU” Servicii

9.41

9.05

9.77

12 FLORESCU T. ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Matematica-Informatica

9.39

9.48

9.31

13 BUMBAC C. ALEXANDRA SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica

9.39

9.21

9.58

14 BODEA A. ADRIAN NICOLAE COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Matematica-Informatica

9.34

9.08

9.61

15 MARIN P. ALINA CATALINA COLEGIUL NATIONAL „SPIRU HARET” Filologie

9.20

8.98

9.43

16 RAGABEJA M. MARINA LAVINIA LICEUL TEORETIC „ION CREANGA” Matematica-Informatica

9.17

8.83

9.52

17 TRUTA D. ECATERINA LAURA COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Filologie

9.14

8.73

9.55

18 PANTEA E. EUGEN ALEXANDRU COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.13

9.06

9.20

19 DUMITRU G. MADALINA CRISTINA COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU” Servicii

9.12

8.91

9.34

20 POSIRCA N. NICOLAE OVIDIU COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Filologie

9.12

8.51

9.74

21 STANCU I. ANA-MARIA LICEUL BILINGV „GEORGE COSBUC” Filologie

9.11

8.80

9.43

22 BUCHERU L. LAURA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL „IULIA HASDEU” Stiinte ale Naturii

9.10

8.81

9.39

23 SIMA P. CRISTINA COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Matematica-Informatica

9.10

8.65

9.55

24 IONESCU D. MIRUNA ELIZA COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Filologie

8.99

8.75

9.24

25 IORDACHE F. ANDRA CARMINA SCOALA CENTRALA Filologie

8.96

8.66

9.26

26 ISTODORESCU M. ANA LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” Stiinte Sociale

8.95

8.48

9.43

27 VASILE V. ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL „I.L. CARAGIALE” Filologie

8.93

8.66

9.20

28 GRECU O. IRINA ANDREEA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Matematica-Informatica

8.90

8.86

8.94

29 PASARICA SZENTKOVICS D. DORIS SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA „N.KRETZULESCU” Servicii

8.88

8.61

9.15

30 IVAN DRAGHIA P. EMANUEL COLEGIUL NATIONAL „ELENA CUZA” Filologie

8.81

9.00

8.63

31 BRATU C. ELENA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.80

8.51

9.09

32 DRAGUNOIU I. ALEXANDRU LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” Matematica-Informatica

8.76

8.56

8.97

33 MATASE G. BOGDAN COLEGIUL ECONOMIC „A.D. XENOPOL” Servicii

8.75

8.45

9.06

34 VASUIAN I. DENISA MADALINA COLEGIUL ECONOMIC „A.D. XENOPOL” Servicii

8.75

8.23

9.27

35 POPA I. ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL „EMIL RACOVITA” Filologie

8.72

7.75

9.70

36 COSTACHE V. SORIN ADRIAN LICEUL TEORETIC „C.A. ROSETTI” Stiinte ale Naturii

8.66

8.68

8.65

37 BILANICI S. LAURA GABRIELA COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Servicii

8.61

8.20

9.03

38 GHIMPETEANU I. ADINA MIHAELA COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Servicii

8.59

7.96

9.23

39 CRISTIAN N. GEORGIANA ANDREEA LICEUL TEORETIC „TUDOR VLADIMIRESCU” Stiinte Sociale

8.58

7.71

9.45

40 DASCALU F. ALINA GABRIELA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Filologie

8.51

7.73

9.29

41 GHIARA G. IONUT LAURENTIU COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Matematica-Informatica

8.49

7.80

9.18

42 CHIRCU N. CRISTINA MADALINA COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN” Matematica-Informatica

8.48

8.16

8.80

43 RAMULESCU V. ALINA ELENA COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Matematica-Informatica

8.44

8.16

8.73

44 SECAREANU I. IOAN VLAD GRUP SCOLAR „GEORGE CALINESCU” Matematica-Informatica

8.43

8.13

8.74

45 TRANDAS C. DAN ANDREI SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica

8.38

7.90

8.86

46 PARASCHIV G. MARIUS CRISTIAN LICEUL TEORETIC „LUCIAN BLAGA” Filologie

8.35

8.43

8.28

47 SANDU D. MARIAN SILVIU LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU” Filologie

8.28

8.25

8.32

48 DUGENIK M. CATALIN FLORIN GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Matematica-Informatica

8.23

8.40

8.07

49 FUNIERU R. MONICA IOANA GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Matematica-Informatica

8.15

7.48

8.83

50 DAN G. MIRCEA CRISTIAN GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Matematica-Informatica

8.02

8.03

8.01

51 GRIGORESCU C. IOANA CRISTINA LICEUL TEORETIC „BENJAMIN FRANKLIN” Filologie

7.96

7.18

8.74

52 IORDAN C. MIHAIL ALEXANDRU GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Matematica-Informatica

7.92

7.46

8.39

53 CIORAP M. ALEXANDRU CATALIN GRUP SCOLAR „GEORGE CALINESCU” Tehnic

7.84

7.03

8.66

54 DRAGHICI P. LIVIU ANDREI COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Matematica-Informatica

7.75

7.26

8.24

55 CRACIUN G. FLORIN CEZAR GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII „ANGHEL SALIGNY” Matematica-Informatica

7.74

6.96

8.53

56 ROSCULETE C. DANIELA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „UNIREA” Tehnic

7.69

6.86

8.53

57 SAPUNARU S. IOANA GRUP SCOLAR AGRICOL „VIACESLAV HARNAJ” Servicii

7.65

7.35

7.95

58 CANDREA V. ANA-MARIA GRUP SCOLAR DE CHIMIE „COSTIN NENITESCU” Stiinte ale Naturii

7.61

6.68

8.54

59 TEODORESCU M. CONSTANTIN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „NICOLAE TECLU” Tehnic

7.60

6.98

8.22

60 TONESCU V. NICOLETA ALEXANDRA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „CONSTANTIN BRANCUSI” Resurse naturale si protectia mediului

7.57

6.78

8.37

61 DOROBANTU D. DANIEL COLEGIU TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE „IOAN N. SOCOLESCU” Tehnic

7.56

6.43

8.70

62 BECIU S. ELENA ALINA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „UNIREA” Tehnic

7.47

6.08

8.87

63 MUNTEANU C. ALEXANDRU GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „NICOLAE TECLU” Resurse naturale si protectia mediului

7.44

6.55

8.33

64 CIOBANU V. BOGDAN ION GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „UNIREA” Tehnic

7.42

7.23

7.61

65 ZAVOIANU M. PATRICIA IOANA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „UNIREA” Tehnic

7.42

6.83

8.02

66 BAJENARU A. ANDREI GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „UNIREA” Tehnic

7.41

6.88

7.95

67 BOCA S. ANDREEA GABRIELA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „NICOLAE TECLU” Resurse naturale si protectia mediului

7.37

6.50

8.24

68 NASTASE C. GEORGIANA LICEUL BILINGV „DECEBAL” Stiinte Sociale

7.35

6.48

8.22

69 NASTASE G. SIMONA GRUP SCOLAR AGRICOL „VIACESLAV HARNAJ” Resurse naturale si protectia mediului

7.35

6.06

8.64

70 NECESIM G. ALEXANDRU GRUP SCOLAR „IULIU MANIU” Tehnic

7.30

6.78

7.83

71 FLOREA G. VALENTINA COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Tehnic

7.24

7.13

7.36

72 DINCA S. ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Mecanic

7.09

6.16

8.03

73 GAIE G. NICOLETA COLEGIUL TEHNIC „EDMOND NICOLAU” Tehnic

7.05

5.48

8.62

74 PRODAN D. MONICA LICEUL TEORETIC „DIMITRIE BOLINTINEANU” Matematica-Informatica

6.92

6.53

7.31

75 CONSTANTINESCU C. ANDREEA MIHAELA CORINA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „MECANICA FINA” Tehnic

6.88

5.86

7.91

76 NICOLAE N. ROBERT GABRIEL GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV „MIRCEA VULCANESCU” Comert

6.78

5.96

7.60

77 DUMITRESCU A. NICOLETA GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ „MIHAI BRAVU” Tehnic

6.77

5.65

7.90

78 MICU I. STEFAN GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ „ELIE RADU” Tehnic

6.74

5.45

8.03

79 ILIES M. ANA-MARIA GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ „ELIE RADU” Tehnic

6.72

5.68

7.77

80 OPITZ C. EDUARD CELESTIN GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA „HENRI COANDA” Tehnic

6.69

5.45

7.94

81 CUCU T. CRISTINA LILIANA COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Comert

6.67

6.16

7.19

82 MORARU I. FLORENTINA GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ „MIHAI BRAVU” Tehnic

6.66

5.53

7.80

83 PANDEA A. RAZVAN ADRIAN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „NICOLAE TECLU” Tehnic

6.65

6.11

7.20

84 BALAN A. LOREDANA COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” Comert

6.65

5.90

7.41

85 IVAN I. ALEXANDRA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL „GRIGORE CERCHEZ” Tehnic

6.59

5.70

7.48

86 ILIE I. ADRIANA-MARIANA LICEUL BILINGV „DECEBAL” Stiinte Sociale

6.58

6.10

7.07

87 GEORGESCU F. ANDREEA BIANCA COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII „GH. AIRINEI” Turism si alimentatie

6.50

5.28

7.73

88 ALEXA V. STEFAN DANIEL COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” Tehnici poligrafice

6.43

6.21

6.66

89 TURLEA P. CATALIN COLEGIUL ECONOMIC „VIILOR” Turism si alimentatie

6.43

6.05

6.81

90 CUCU T. NICOLETA GEORGIANA COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA „DUMITRU MOTOC” Industrie alimentara

6.19

5.61

6.77

91 CHIRIMEACA I. ADRIAN CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVITA” Mecanic

5.90

5.13

6.67

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *